Полярники з "Академіка Вернадського" до українських захисників: Завдяки вам у нас є впевненість, що ми повернемося додому
Українські полярники, які наразі працюють на антарктичній станції "Академік Вернадський", звернулися до всіх жителів України та висловили подяку українським захисникам.
"Війна застала нас далеко від дому, на найвіддаленішому рубежі України, де майорить наш синьо-жовтий прапор. Як і в українців у всьому світі, наші серця сповнені болю від того, що відбувається у нас на Батьківщині. Наші міста та села зазнають бомбардування, гинуть люди. На жаль, поки що ми не можемо долучитися до військових, лав тероборони та волонтерів. Але, як усі ви, ми робимо все, що в наших силах, ми допомагаємо нашій державі фінансово та інформаційно", - йдеться у зверненні полярників.
Вони також висловили свою повагу та подяку всім, хто захищає Україну.
"Завдяки вам наші близькі мають захист, а у нас є впевненість, що ми повернемося додому і разом із вами будуватимемо наше спільне майбутнє. Ворогу не вдасться нас зламати. На російських загарбників чекає поразка і вічна ганьба. А Україну в цей переломний історичний момент підтримує весь світ. Ми неодмінно переможемо!" - наголосили учасники Української антарктичної експедиції.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ЄБА звернулась до уряду України для продовження термінів оновлення критичності та чинних бронювань на 2 місяці
19:53, 29.01.2025
Кожен, хто вкладається у ненависть, програє. Кожен, хто рятує життя, отримає вдячність світу
21:46, 27.01.2025
Асоціація міст України звернулась до Зеленського у зв'язку з справами проти голів громад
17:12, 27.01.2025
Уповноважена Президента з питань захисту прав військовослужбовців отримала 3876 звернень за перші 20 днів роботи
22:03, 20.01.2025
Зло не можна умиротворити, його потрібно перемогти заради безпечного майбутнього - звернення українських громадських діячів до світових лідерів
10:48, 06.01.2025
ОСТАННЄ
Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск
18:58, 25.02.2025
Обмеження е/е для промспоживачів у середу заплановано всього на три вечірні години доби – "Укренерго"
18:50, 25.02.2025
Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень
18:39, 25.02.2025
Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців
18:25, 25.02.2025
Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль