Блінкен обговорив із главою українського МЗС потреби України в сфері безпеки - держдеп
Держсекретар США Ентоні Блінкен і глава українського МЗС Дмитро Кулеба під час телефонної бесіди торкнулися питання про потреби України в сфері гарантування безпеки, повідомив держдеп.
"Вони (...) обговорили додаткові потреби (Україна - ІФ) у сфері безпеки, економічної та гуманітарної підтримки", - йдеться у повідомленні.
Сторони відзначили "рішучість та дії, вжиті країнами всього світу для підтримки уряду України та українського народу", випливає із повідомлення.
Кулеба за підсумками бесіди написав у твіттері: "Зідзвонилися з Ентоні Блінкеном для узгодження подальшого посилення можливостей ППО України, запровадження нових санкцій проти Росії. Вдячний США за роботу над додатковою фінансовою допомогою для України. Росія має припинити бойові дії, щоб дозволити відкриття гуманітарних коридорів".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На майбутніх переговорах з РФ планується обговорити умови Москви для завершення війни в Україні – Рубіо
09:38, 25.02.2025
Держдеп США оголосив про запровадження санкції щодо організацій і суден, пов'язаних із нафтохімією Ірану
09:36, 25.02.2025
Зустрічі Трампа з Зеленським та Путіним відбудуться "дуже скоро" – Білий дім
08:34, 25.02.2025
Трамп: головне - зупинити війну, будь то припинення вогню або прямий перехід до угоди
22:45, 24.02.2025
США та Україна наближаються до угоди про корисні копалини, вона не передбачає воєнні зобов’язання США
22:23, 24.02.2025
ОСТАННЄ
Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині
10:08, 25.02.2025
Якщо перемир'я не буде дотримано, це буде найкращим доказом несерйозності Росії – Макрон
10:03, 25.02.2025
Через нічний ворожий авіаудар по Дергачах постраждали 4 жінки – Синєгубов
09:23, 25.02.2025
Окупанти обстріляли дев'ять населених пунктів Запорізької області
08:53, 25.02.2025
Внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини загинули дві людини, ще дві постраждали - Прокудін