Зеленський: Німеччина має стати одним із гарантів нашої безпеки
Німеччина має бути одним із гарантів безпеки України, заявив президент Володимир Зеленський.
"Німеччина, як і інші впливові лідери, має бути одним із гарантів безпеки України, і він (федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц – ІФ) має бути тут і має бути на боці точно не Росії, щонайменше, - на боці справедливості", - сказав Зеленський іноземним журналістам у четвер.
За словами президента, Україна заслужила "бути на рівні таких країн ЄС, як Німеччина у всіх сенсах цього слова". Він наголосив, що головний пріоритет наразі – це безпека, проте важливим є і питання членства України в ЄС, і "від Шольца, від Німеччини багато залежатиме".
"Я вважаю, не можна сьогодні ставити запитання: що давати Україні, що - ні. Ми не можемо ні в кого нічого просити. Ми захищаємо сьогодні інтереси всіх, тому мені здається, це той випадок, коли комусь боляче та складно, не чекай, що він тобі зателефонує, роби ти", - сказав Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит
20:05, 20.12.2025
Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може
19:38, 20.12.2025
Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами
19:26, 20.12.2025
Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області
19:07, 20.12.2025
Україна отримала фінансову безпекову гарантію на найближчі роки – Зеленський
07:51, 19.12.2025
ОСТАННЄ
Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція
11:22, 21.12.2025
Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ
11:16, 21.12.2025
Росія минулої доби атакувала транспортну, портову та промислову інфраструктуру Одещини — ОВА
11:04, 21.12.2025
З 1 червня 2025 року з прифронтових територій України евакуйовано майже 147 тис. осіб - Мінрозвитку
10:54, 21.12.2025
Очільник ОВА: Заклади охорони здоров’я півдня Одещини працюють у штатному режимі