Необхідно максимально швидко провести діалог про міжнародні гарантії України - Подоляк
Діалог про міжнародні гарантії для України має бути розпочато та проведено якнайшвидше, вважає радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.
"Говорити про гарантії безпеки для України з боку провідних держав цілком реально", - сказав він у середу, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" щодо реалістичності розробки механізму гарантій в умовах різкого загострення відносин Заходу з Росією.
"Наприклад, вступ України до Євросоюзу можна розглядати як початковий елемент таких гарантій. Але предметний діалог про гарантії має бути розпочато та проведено якнайшвидше. Наші партнери точно знають, що саме це передбачає. Зараз не час розкривати деталі публічно, але точний час, щоб реалізувати дієву модель гарантій", - сказав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ
01:46, 14.12.2025
Ціна срібла оновила рекорд, перевищивши $60 за унцію
06:20, 10.12.2025
Трамп дав Зеленському кілька днів на відповідь щодо мирного плану, президент США хоче укласти угоду "до Різдва"
20:36, 09.12.2025
У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави
20:20, 09.12.2025
Питання ЗАЕС залишається серед найсенситивніших, бо без України вона не працюватиме – Зеленський
20:55, 08.12.2025
ОСТАННЄ
Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб
01:36, 21.12.2025
Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ
00:24, 21.12.2025
Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ
23:17, 20.12.2025
Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА
22:43, 20.12.2025
Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів