Лікарка центру дитячої кардіології та кардіохірургії загинула під обстрілом агресора на Київщині
Лікарка-анастезіолог науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Марина Калабіна загинула під обстрілом агресора у Київській області.
"Сьогодні російські терористи забрали життя медика – Марини Калабіної! Лікаря від Бога. Її машину розстріляли, коли вона везла пораненого племінника до лікарні із села Кухарі на Київщині", - написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.
"Це нелюди, терористи, і це точно не має залишитись безкарним! Зранку я звертався до російських медиків із закликом засудити дії тирана, вийти на площі з вимогою зупинити війну та стати на захист колег, українських медиків. Увечері – чергова смерть лікаря. Ми вам цього не пробачимо!" - написав міністр.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Сумській області за добу внаслідок обстрілів загинув один чоловік, троє поранені – ОВА
09:00, 16.12.2025
У Харківській області минулої доби внаслідок обстрілів поранено трьох людей – ОВА
08:58, 16.12.2025
Кількість постраждалих унаслідок атаки БПЛА по Запоріжжю зросла до трьох, пожежу в багатоповерхівці ліквідовано
07:39, 16.12.2025
Росіяни обстріляли громади Дніпропетровщини, п'ятеро постраждалих, пошкоджено інфраструктуру і транспортне підприємство
08:33, 15.12.2025
Ворог атакував Херсонщину, шестеро постраждалих
08:18, 15.12.2025
ОСТАННЄ
Україна розглядає членство в ЄС як частину гарантій безпеки з боку країн Європи - Зеленський
15:17, 16.12.2025
Міносвіти: 19 закладів освіти отримали сучасну агротехніку в межах проекту з JICA
14:49, 16.12.2025
Рада надала право центрам рекрутингу ЗСУ вести реєстр призовників
14:43, 16.12.2025
У Києві чоловік підпалив відділення Укрпошти, вважаючи, що допомагає СБУ
14:27, 16.12.2025
Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний