ДРГ противника постійно працює і робить спроби висадки на лівому березі міста Києва - Нацгвардія
У Національній гвардії повідомили, що ДРГ противника робить спроби висадки на лівому березі міста Києва, і закликали мирних жителів не намагатися перетнути мости на правий берег.
"ДРГ противника постійно працює і робить спроби висадки на лівому березі міста Києва", - йдеться в повідомленні Військової частини 3030 у соцмережі Facebook, яке поширила Національна гвардія у себе на сторінці.
Зазначено, що українські військові та правоохоронці тримають під контролем усі мости, що об'єднують лівий та правий берег, і відкриватимуть вогонь на ураження по цілях, які намагатимуться перетнути мости у напрямку правого берега.
"Просимо всіх громадян залишатися в безпечних місцях і не намагатися перетнути річку Дніпро в напрямку правого берега", - йдеться в повідомленні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб
22:09, 13.01.2026
Ворог просунувся на лиманському та слов'янському напрямку – DeepState
15:02, 13.01.2026
Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі
13:20, 12.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб
02:54, 12.01.2026
Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру
00:27, 12.01.2026
ОСТАННЄ
Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState