Мінінфраструктури працює над забезпеченням транспортного сполучення на всій підконтрольній території України
Команда Міністерства інфраструктури України працює над тим, щоб забезпечити транспортне сполучення всією підконтрольною територією країни, йдеться в повідомленні в офіційному Telegram-каналі міністерства.
"Наразі погляд усього світу скерований до нас. Ми на постійному контакті з нашими європейськими партнерами. Впевнені у їхній підтримці. Зокрема, міністр інфраструктури Олександр Кубраков буквально щойно провів переговори з міністром транспорту Франції Жаном-Батистом Джеббарі", - наголошується в повідомленні міністерства.
За даними Мінінфраструктури, Джеббарі запевнив, що Франція надаватиме підтримку українцям, і що він особисто говоритиме з президентом Франції про її збільшення.
"Європа та НАТО не можуть стояти осторонь. Путін зупиниться там, де його зупинимо", - наводять слова Джеббарі у Мінінфраструктурі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Міська влада просить харків'ян обмежити пересування транспортом через негоду
19:43, 11.01.2026
Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси
19:55, 31.12.2025
Петиція про безкоштовний проїзд для донорів крові у київському транспорті не набрала необхідних для розгляду голосів
10:58, 26.12.2025
Ускладнення руху транспорту та роботи підприємств очікується в Україні через ожеледицю та хуртовину
14:57, 25.12.2025
Молдова готова надати знижку на перевезення залізницею до портів, шукаємо інші рішення допомогти їм – Кулеба
18:52, 20.12.2025
ОСТАННЄ
Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України
16:17, 17.01.2026
Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер
16:02, 17.01.2026
Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії
15:42, 17.01.2026
Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів
15:28, 17.01.2026
Петиція щодо забезпечення безперебійного електропостачання у школах Києва не набрала необхідних голосів