У регіонах у рамках дії закону про НС буде створено обласні штаби - Кирило Тимошенко
У період дії надзвичайного стану в Україні на місцях діятимуть обласні оперативні штаби, повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.
"В областях діятимуть оперативні штаби під головуванням голів ОДА. До складу штабів входитимуть представники військових, органів системи МВС, міські голови, керівники органів місцевого самоврядування. Всі керівники областей перебувають на своїх робочих місцях і працюють 24/7", - написав Тимошенко в соцмережі Facebook за підсумками селекторної наради в середу.
Він уточнив, що комендантська година на територіях областей і міст не впроваджуватиметься доти, доки не буде ухвалено відповідне рішення. Також у період дії режиму надзвичайного стану буде встановлено посилений контроль в'їздів і виїздів із території міст і областей, може обмежуватися рух транспортних засобів і здійснюватися їх огляд, буде заборонено проведення масових заходів і мітингів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Глава МВС: В ДСНС створено окремий Енергетичний загін для реагування на потреби українців
16:04, 12.01.2026
Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни
11:46, 08.01.2026
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
Двох працівників досі шукають на шахті Інгульська "СхідГЗК" після затоплення 11 листопада – Міненерго
16:23, 12.11.2025
УЧХ вдосконалює механізми кризового реагування на надзвичайні ситуації
13:48, 11.10.2025
ОСТАННЄ
Суд продовжив арешт Шуфричу з можливістю внесення застави в 33 млн грн
15:15, 13.01.2026
Зеленський доручив СЗР надати партнерам нову інформацію щодо російського намагання розширити танкерний флот
15:10, 13.01.2026
Чотири танкери були атаковані дронами у Чорному морі – ЗМІ
15:07, 13.01.2026
Ворог просунувся на лиманському та слов'янському напрямку – DeepState
15:02, 13.01.2026
Війську передано 2,2 млн дронів різного типу за останні пів року - Шмигаль