Шістнадцять осіб загинули в кількох країнах Європи, через які пройшов ураган "Юніс", повідомляє в неділю сайт ВВС News.
У Нідерландах загинули чотири людини, у Польщі - теж чотири, у Британії - три, у Німеччині та Бельгії - по дві, в Ірландії - одна людина. Багато випадків загибелі пов'язані з падінням дерев і зірваних вітром конструкцій.
Як зазначає Euronews, ураган просувався від Ірландії до Великої Британії, потім через північ Франції та країни Бенілюксу до Данії та Німеччини (там ураган отримав назву Зейнеп). Стихія призвела до обриву ліній електропередач, руйнування будівель та затоплення прибережних територій.
Потужний удар стихії припав на Велику Британію: в очікуванні погіршення погоди в Лондоні оголошували червоний рівень небезпеки. За даними Sky News, у п'ятницю у Великій Британії 1,2 млн людей залишилися без електрики через ураган, для 155 тисяч з них ще потрібно відновити подачу світла.
The Guardian у неділю повідомляє, що робота аеропортів Гатвік, Хітроу та Манчестер відновлюється. Раніше у п'ятницю через складні погодні умови було скасовано понад 500 рейсів.
У неділю і понеділок у Великій Британії залишається в силі попередження про сильний вітер.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування
10:19, 07.01.2026
Європейські країни обговорюють введення в Україну контингенту в 15-30 тисяч військових - ЗМІ
12:29, 06.01.2026
Зеленський анонсував європейські зустрічі для посилення захисту України та наближення завершення війни
20:17, 04.01.2026
Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"
23:56, 31.12.2025
США і Європа продовжать допомагати Україні, якщо не вдасться дипломатично дотиснути РФ, – Зеленський після зустрічі з Трампом
11:18, 29.12.2025
ОСТАННЄ
На засіданні головнокомандувачів ЗС сил держав - членів "Коаліції охочих" обговорили безпекові гарантії для України - Сирський
15:44, 18.01.2026
Петиція щодо перейменування станції київського метро "Академмістечко" на "Василя Стуса" не набрала необхідних для розгляду голосів
14:22, 18.01.2026
Триває аудит пунктів незламності по всій Україні – О.Кулеба
14:19, 18.01.2026
На Київщині екстренні відключення світла - ДТЕК
13:28, 18.01.2026
Освітній омбудсмен закликає керівників закладів освіти не примушувати вчителів працювати під час канікул у холодних класах