У Бельгії з наступного тижня скасують частину обмежень проти COVID-19
Влада Бельгії з наступного тижня пом'якшить заходи з боротьби з COVID-19 і, зокрема, дозволить ресторанам і барам працювати без обмежень у часі, повідомляє в п'ятницю агентство Associated Press.
"Ми можемо почати пом'якшувати деякі заходи. Більше не буде фіксованого часу закриття барів та ресторанів, а також не буде ліміту на кількість людей, які можуть сидіти за одним столиком", - заявив прем'єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо в п'ятницю.
Влада країни оголосила, що з 19 лютого колірний рівень епідеміологічної загрози опуститься з найвищого червоного до помаранчевого.
Також тепер у Бельгії можна буде не носити маски у барах та ресторанах, а нічні клуби та танцювальні майданчики зможуть знову відкритися. Заходи на відкритому повітрі, зокрема, концерти, зможуть проходити в більш м'яких умовах.
Раніше про скасування або часткове скасування противірусних обмежень оголосили кілька європейських країн, зокрема Велика Британія, Франція та Іспанія.
За весь період пандемії у Бельгії виявили понад 3,4 млн випадків зараження коронавірусом та близько 29,5 тис. смертей від наслідків захворювання.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України
00:47, 05.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ
22:58, 04.12.2025
Бельгія виступає проти репараційного кредиту Україні з основою росактивів
11:17, 03.12.2025
Міносвіти скасувало конкурс на ректора Харківського авіаційного інституту через відсутність кандидатів
13:26, 02.12.2025
Трамп заявив про скасування 92% указів Байдена, підписаних через автопідпис
22:31, 28.11.2025
ОСТАННЄ
В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського
01:40, 05.12.2025
59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування
00:34, 05.12.2025
Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій
23:24, 04.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб
22:26, 04.12.2025
Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський