Національним спротивом та теробороною мають займатися професіонали - Зеленський
Організацією Національного спротиву та територіальної оборони мають займатися професіонали, яким не варто заважати, заявив президент України Володимир Зеленський у п'ятницю, відкриваючи засідання Конгресу місцевої та регіональної влади в Харкові.
"Усі, особливо керівники на місцях, мають чітко усвідомити: є речі, які повинні втілювати у життя виключно військові, виключно професіонали. Допомагати їм – це добре, але інколи – не заважати їм – це набагато краще", – сказав Зеленський.
На думку президента, у питаннях національної безпеки "немає місця для політики, інтриг, спекуляцій та хаосу, який вони можуть створити".
"Щодня, а тим паче зараз, має бути повна взаємодія влади всіх рівнів і повне розуміння зони своєї відповідальності – з боку обласних та районних адміністрацій, обласних та районних рад та інших представників місцевого самоврядування, для побудови ефективної моделі тероборони і національного спротиву. Це надійний тил для професійної і добре оснащеної армії, що разом становлять основу сильної держави", - сказав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів
12:12, 21.12.2025
Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський
11:31, 21.12.2025
Зеленський позитивно оцінив результати візиту до Польщі та першої зустрічі з Навроцьким
18:07, 20.12.2025
Зеленський та прем'єр Португалії вшанували в Києві пам'ять загиблих воїнів
13:15, 20.12.2025
Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ
10:42, 20.12.2025
ОСТАННЄ
Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України
11:59, 21.12.2025
Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція
11:22, 21.12.2025
Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ
11:16, 21.12.2025
Росія минулої доби атакувала транспортну, портову та промислову інфраструктуру Одещини — ОВА
11:04, 21.12.2025
З 1 червня 2025 року з прифронтових територій України евакуйовано майже 147 тис. осіб - Мінрозвитку