Перехресний допит Порошенка та Медведчука заплановано на вівторок, 25 січня
Адвокат Ілля Новіков повідомив про запланований у Державному бюро розслідувань (ДБР) у вівторок перехресний допит п'ятого президента України (2014-2019 рр.), лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка та народного депутата фракції "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука.
"Нам офіційно повідомляють, що нібито на завтра заплановано так званий перехресний допит Порошенка та пана Віктора Медведчука. І наша думка, що вся ця справа має на меті виключно PR-ефекти і саме заради того, щоб ЗМІ, які підтримують позицію Офісу генпрокурора, Офісу президента, мали можливість зробити таку картинку, відосик, що Порошенко та Медведчук одночасно заходять до будівлі ДБР", - сказав Новіков на брифінгу у понеділок.
За його словами, "щоразу, коли найближчим часом говоритимуть, що ДБР очікує Порошенка на допит, це має сприйматися так, що вони запланували ще якесь шоу".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб
18:32, 12.12.2025
Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб
18:23, 12.12.2025
Порошенко ініціює передачу військовим коштів з корупційних схем в енергетиці
22:02, 09.12.2025
Нардеп Скороход заявила, що голос в оприлюдненому відео з розслідування їй не належить – ЗМІ
14:41, 08.12.2025
Петро Порошенко передав військовим чотири комплекси протидії технічним розвідкам "Ай-Петрі"
12:00, 07.12.2025
ОСТАННЄ
Раді рекомендують ухвалити закон про Кіберсили ЗСУ – нардеп
22:44, 15.12.2025
Зеленський: Ми обговорюємо гарантії безпеки. І перед тим, як робити ті чи інші кроки на полі бою, військо й цивільне населення повинні мати чітке розуміння
22:32, 15.12.2025
Європа оприлюднила план гарантій безпеки для України з шести пунктів та застерегла проти зміни її кордонів силою
22:14, 15.12.2025
У Києві відбулася презентація документального фільму про спецоперацію ГУР з повернення українських жінок та дітей із Сирії
22:02, 15.12.2025
Наступний раунд переговорів щодо України може відбутися в Маямі – ЗМІ