Рятувальники ліквідували пожежу в ресторані в центрі Києва
У ресторані на вулиці Городецького, 4Б у Печерському районі Києва в суботу вдень сталася пожежа, без постраждалих, повідомили у ДСНС.
Як повідомила прес-служба відомства, спалах покрівлі на площі 30 м кв. в окремому, одноповерховому будинку громадського харчування. На момент прибуття пожежних підрозділів усіх відвідувачів закладу було виведено на вулицю.
О 15:23 пожежу було локалізовано, а о 15:28 – ліквідовано.
На місці пожежі було задіяно 2 одиниці техніки та 10 фахівців особового складу підрозділів ГУ ДСНС України у м. Києві.
У відомстві наголосили, що жертв і постраждалих немає. Причини та обставини пожежі встановлюватимуться правоохоронцями.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр
12:16, 28.12.2025
У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго