Зеленський не відчував тиску з боку США щодо проведення виборів в ОРДО та ОРЛО
Президент України Володимир Зеленський заявив, що не відчував тиску з боку США щодо виконання політичної частини Мінських домовленостей щодо проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України.
"Тиску я не відчував. Якщо буде – обов'язково скажу", - заявив Зеленський на брифінгу в Брюсселі, відповідаючи на запитання, чи не відчував він тиску з боку партнерів зі США щодо необхідності проведення в ОРДО та ОРЛО виборів до деокупації цих територій.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський: Якщо США або Європа будуть на боці Росії - це означатиме продовження війни
13:29, 27.12.2025
Адміністрація Трампа підтвердила зустріч президента США із Зеленським у неділю
08:01, 27.12.2025
Зеленський: угода між Україною та США майже готова, питання підписання залежить від зустрічі з Трампом
15:30, 26.12.2025
США атакували ісламістів у Нігерії за наказом Трампа
02:41, 26.12.2025
Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо