Заступник голови МВС Гогілашвілі вибачився "за свою зайву емоційність" і сприятиме проведенню розслідування інциденту на блокпосту в зоні ООС
Заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Гогілашвілі заявив, що згоден із рішенням розпочати розслідування інциденту за його участю на блокпосту в Донецькій області та сприятиме його проведенню.
"Щодо інциденту на блокпосту в зоні ООС у Донецькій області. Безумовно, хочу вибачитися за свою зайву емоційність. Згоден із рішенням міністра розпочати дисциплінарне провадження, готую рапорт на ім'я міністра МВС і всіляко сприятиму його проведенню", - написав він на своїй сторінці Facebook у суботу.
Як повідомлялося, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що ініціював перед прем'єр-міністром України та урядом проведення розслідування інциденту на блокпосту в Донецькій області за участю заступника голови МВС Олександра Гогілашвілі.
Раніше на Youtube-каналі "Остання крапля" з'явилося відео, на якому Гогілашвілі на в'їзді до Донецької області поскандалив з правоохоронцями, оскільки його машину зупинили.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Поліція Києва розслідує можливе шахрайство з картинами Івана Марчука
10:41, 14.01.2026
Семеро рятувальників зазнали поранень за добу, загинув медик – МВС
16:40, 09.01.2026
Поліція відкрила провадження щодо незаконного стеження за журналістами у справі "Мідас" – Юрчишин
19:45, 08.01.2026
САП: завершено слідство щодо голови райсуду Волинської області, викритого на підбурюванні до надання хабаря
14:34, 07.01.2026
ДБР: судитимуть посадовця ТЦК Одещини і правоохоронців за хабарництво на ухилянтах
14:20, 07.01.2026
ОСТАННЄ
Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару
23:13, 14.01.2026
У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"
22:57, 14.01.2026
Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін
22:50, 14.01.2026
Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки
22:49, 14.01.2026
США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь