Байден планує поговорити не лише з Путіним, а й із Зеленським
Після розмови з Володимиром Путіним президент США Джо Байден планує поговорити з українським лідером Володимиром Зеленським, також із президентом України поговорить глава держдепу США Ентоні Блінкен, передають західні ЗМІ з посиланням на високопоставленого представника адміністрації США.
У повідомленнях зазначається, що Блінкен, як планується, проведе телефонну розмову із Зеленським до бесіди лідерів США та Росії. У свою чергу Байден поговорить з українським колегою вже після переговорів із Путіним.
Наголошується також, що напередодні розмови з Путіним Байден поговорив із європейськими союзниками і продовжить це робити.
Відеоконференція глав США та Росії відбудеться у вівторок о 17:00 за київським часом.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
США знімають санкції з білоруського калію
14:46, 13.12.2025
Два "примарні" супертанкери стоять під завантаженням в порту Венесуели - Bloomberg
13:46, 13.12.2025
У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами
21:46, 12.12.2025
Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн
21:06, 12.12.2025
Робоча група уряду України проведе в США переговори з питань відновлення – Умєров
19:19, 12.12.2025
ОСТАННЄ
Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ
01:46, 14.12.2025
Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ
00:58, 14.12.2025
Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну
00:03, 14.12.2025
Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання
23:14, 13.12.2025
Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера