Країни G7 засудили "цинічну поведінку" білоруської влади стосовно мігрантів
Глави МЗС країн G7 засудили "цинічну поведінку" білоруської влади стосовно мігрантів, ідеться в заяві міністрів, оприлюдненій у четвер.
"Ми, глави МЗС Німеччини, Франції, Італії, Японії, Канади, Великої Британії та США й високий представник ЄС із зовнішньої політики та політики безпеки засуджуємо цілеспрямоване диригентство нерегулярною міграцією з боку білоруського режиму біля власних кордонів (біля кордонів ЄС - ІФ). Ця цинічна поведінка загрожує життю людей", - ідеться в заяві.
За словами міністрів, білоруська влада такою поведінкою порушує права людини, зокрема права власних громадян.
Гостра фаза кризи на білорусько-польському кордоні триває від початку минулого тижня, коли до кордону, сподіваючись проникнути на територію ЄС, підійшли кілька тисяч мігрантів із країн Близького Сходу й Африки.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Всі 109 звільнених білоруських політв’язнів доставлені до Польщі та Литви
17:50, 19.12.2025
Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташований російський "Орєшнік". Вони приймуть рішення, як реагувати
14:33, 19.12.2025
Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях
13:32, 18.12.2025
Міжнародна федерація шахів має намір допустити росіян до турнірів із національною символікою
00:33, 15.12.2025
МЗС України вітає звільнення 123 політв’язнів у Білорусі, серед них - п’ятеро українців
19:39, 14.12.2025
ОСТАННЄ
У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами
05:16, 20.12.2025
Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні
03:34, 20.12.2025
Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області
02:12, 20.12.2025
Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину
01:57, 20.12.2025
На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб