Україна та США завершують роботу над оновленою хартією стратегічного партнерства - Кулеба
Дату засідання Комісії Україна-США у Вашингтоні вже визначено, сторони завершують роботу над оновленою хартією стратегічного партнерства, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
"Дату визначено, ми незабаром її анонсуємо разом зі Сполученими Штатами. Засідання відбудеться у Вашингтоні, і, відповідно, це буде мій візит до Ентоні Блінкена (держсекретаря США - ІФ)", - сказав Кулеба на онлайн-брифінгу в середу.
Він наголосив, що це буде дуже серйозний, складний візит, і разом з ним до США полетять представники різних міністерств, відомств.
"Ми націлені саме на максимальний результат, тісно працюємо з американськими колегами, завершуємо розробку спільної оновленої хартії стратегічного партнерства, яку нам доручили прийняти президенти Байден і Зеленський саме на цьому засіданні", - додав міністр.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн
21:06, 12.12.2025
Робоча група уряду України проведе в США переговори з питань відновлення – Умєров
19:19, 12.12.2025
Туреччина готова приймати переговори між Україною та РФ в усіх форматах – Ердоган
16:57, 12.12.2025
Наземний доступ ворога до Куп'янська перекритий, бої в центрі міста тривають - корпус "Хартія"
13:02, 12.12.2025
Для закінчення війни Європа має допомогти Україні зробити складний вибір, зокрема у питанні територій - МЗС Туреччини
10:07, 12.12.2025
ОСТАННЄ
Ердоган закликав Путіна до "обмеженого припинення вогню" в Україні
03:40, 13.12.2025
Мінрозвитку запустило процес підготовки до перезапуску наглядової ради АМПУ
02:37, 13.12.2025
Трамп не заперечував проти ударів України по російському "тіньовому флоту" – ЗМІ
01:28, 13.12.2025
На фронті більше 160 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб
00:22, 13.12.2025
Запланована в Парижі зустріч щодо мирного плану для України не відбудеться - ЗМІ