Озброєні рейдери напали на фермера в Запорізькій області
У Пологівському районі Запорізької області здійснено напад на фермерське господарство. У затриманих зловмисників вилучено пістолети, рушниці і набої, повідомляє Відділ зі зв'язків з громадськістю ГУ Нацполіції в Запорізькій області.
За інформацією прес-служби відомства, 7 жовтня в Пологівське районне управління поліції (Запорізька обл.) надійшло повідомлення про те, що на територію фермерського господарства села Благодатне прибула група молодих людей на трьох автомобілях і загрожувала зброєю керівництву господарства та його співробітникам.
Прибувши на місце, правоохоронці встановили, що прибулі - група молодих чоловіків віком від 23 до 31 років - жителі Дніпропетровської та Запорізької областей.
За даними слідства, вони примушували главу фермерського господарства переоформити право власності майна і віддати свою частину фермерського комплексу. При цьому вони погрожували зброєю і порізали колеса трактора і декількох службових автомобілів господарства.
Порушники затримані. Поліція вилучила у них чотири гладкоствольні рушниці, три травматичних пістолети, десятки патронів.
Відкрито кримінальні провадження у ч.1 ст.263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю) та за ч.2 ст.355 КК України (Примушування до виконання цивільно-правових зобов'язань).
Також слідство направило до суду клопотання про арешт трьох автомобілів "TOYOTA Land Cruiser", на яких пересувалися зловмисники.