Кількість жертв у результаті обвалення житлового будинку в Батумі зросла до чотирьох
Рятувальники витягли з-під завалів обрушеного напередодні під'їзду житлового будинку в центрі Батумі тіла ще трьох осіб, зокрема, одного неповнолітнього.
Як повідомляють грузинські ЗМІ, кількість загиблих зросла до чотирьох. Раніше з-під руїн рятувальники витягли тіло загиблої жінки. До лікарні в тяжкому стані доставлені двоє людей, один із яких - чоловік середніх років - перебуває в реанімації.
Рятувальна операція з пошуку постраждалих, в якій беруть участь близько 300 осіб, триває. При цьому техніка практично не використовується, всі роботи рятувальники проводять вручну, щоб не завдати шкоди тим, хто вижив.
Раніше були врятовані чоловік і двоє дітей, рятувальники витягли їх з машин, припаркованих біля будинку і завалених уламками.
Причини обвалу будинку поки невідомі.
МВС Грузії веде розслідування за фактом обвалення житлового будинку.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Прокудін: У лікарні померла 6-річна дитина, яка постраждала через ворожий артобстріл Херсона
07:18, 04.12.2025
Кількість загиблих у Харкові зросла до двох
20:04, 03.12.2025
Двоє загиблих і троє постраждалих внаслідок атаки російських БпЛА у Дніпропетровській області – ОВА
08:03, 03.12.2025
У Дніпрі внаслідок ракетної атаки загинули троє людей, восьмеро постраждалих
11:57, 01.12.2025
Кількість загиблих у пожежі в ЖК в Гонконзі зросла до 146 осіб – ЗМІ
14:17, 30.11.2025
ОСТАННЄ
В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського
01:40, 05.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України
00:47, 05.12.2025
59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування
00:34, 05.12.2025
Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій
23:24, 04.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ