Біля Ради відбулося зіткнення учасників акції та правоохоронців
Біля будівлі Верховної Ради на вулиці Грушевського, з боку перетину з Шовковичною, сталося зіткнення учасників руху "SaveФОП" та правоохоронців.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", зіткнення сталося приблизно об 11:20. Мітингувальники намагалися перекрити дорогу, але поліцейським та нацгвардійцам вдалося відтіснити їх до тротуару.
Як повідомлялося, біля будівлі Верховної Ради у четвер відбувається одразу три різних акції.
Одна з них під назвою "Збережіть спрощену систему оподаткування!" організована рухом "SaveФОП". Учасники вимагають від депутатів ухвалити законопроект №3853-1 про внесення змін до Податкового кодексу та інших законодавчих актів щодо щорічного підвищення граничних обсягів доходів для спрощеної системи оподаткування, відновлення права платників єдиного податку не застосовувати реєстратори розрахункових операцій, скасування корупційного механізму кеш-бека, а також ухвалення законопроекту №3993 про спрощення обліку доходів фізичних осіб-підприємців.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Раді відсутні вода та опалення - нардеп
10:01, 20.01.2026
Через напружену ситуацію навколо Гренландії Кошта скликає позачергову Європейську Раду
22:36, 18.01.2026
Трамп оголосив про формування "Ради миру" та перехід до наступної фази мирного плану для Гази
03:04, 16.01.2026
Рада ратифікувала договір з ЄК та державами-членами ЄС про спільні закупівлі заходів медичного захисту
17:54, 15.01.2026
Рада з другої спроби викликала Калмикову для доповіді з питання бронювань у НВМК
12:14, 15.01.2026
ОСТАННЄ
Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України
00:03, 22.01.2026
Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну
23:34, 21.01.2026
Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання
22:51, 21.01.2026
Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків
22:37, 21.01.2026
Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина