Генасамблея ООН внесла до порядку денного питання окупованих територій України
Міністерство закордонних справ України повідомило про внесення Генеральною асамблеєю ООН питання про тимчасово окуповані території України до порядку денного цих нарад.
"Ми вітаємо сьогоднішнє рішення Генасамблеї ООН щодо внесення пункту про тимчасово окуповані території України до порядку денного 76-ї сесії. З нетерпінням очікуємо предметного обговорення способів притягнення Росії до відповідальності за порушення територіальної цілісності України і Статуту ООН", - йдеться в повідомленні МЗС України у Twitter.
Раніше прес-секретар глави української держави Сергій Никифоров повідомив, що президент України Володимир Зеленський у понеділок, 20 вересня, відправиться до США, де візьме участь у Генасамблеї ООН. Програма передбачає зустрічі українського президента, зокрема, і з генеральним секретарем ООН, а також із главами держав і представниками інших міжнародних організацій.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ЄСПЛ визнав РФ винною у порушенні права на мирні зібрання в Криму – Представництво президента в АРК
13:41, 22.01.2026
Верховний комісар ООН з прав людини обурений триваючими російськими атаками на енергетичну інфраструктуру України
17:16, 20.01.2026
Сибіга анонсував екстрене засідання ОБСЄ через російськи удари
15:44, 13.01.2026
Нещодавні атаки РФ свідчать про рішучість Путіна продовжити свою варварську війну – постпред України при радбезі ООН
00:02, 13.01.2026
Латвія ініціюватиме скликання екстреного засідання Радбезу ООН через атаку росіян ракетою "Орєшнік"
07:44, 10.01.2026
ОСТАННЄ
Генштаб повідомив про ураження нафтобази, РЛС та інших важливих об’єктів ворога
15:52, 23.01.2026
Ситуація в енергосистемі вранці ускладнилася через вихід частини генерації в аварійний ремонт – "Укренерго"
15:40, 23.01.2026
Кличко: Мер Варшави передав Києву 90 генераторів
15:29, 23.01.2026
СБУ оприлюднила допит окупанта, який разом зі співслужбовцем розстріляв 9 українських військовополонених
15:20, 23.01.2026
Велика Британія розуміє і поділяє розчарування Зеленського через продовження варварської війни – ЗМІ