У Херсонській області чоловік забарикадувався і погрожує підірвати власний будинок
У смт Іванівка Херсонської області 45-річний чоловік забарикадувався на другому поверсі власного будинку та погрожує його підірвати, повідомляє прес-служба поліції області.
Про подію правоохоронцям повідомила дружина чоловіка близько 4:22 у понеділок, 13 вересня.
"Поліцейські з'ясували, що чоловік проживає з дружиною і чотирма дітьми. Під час сімейної сварки підозрюваний узяв предмет, схожий на гранату, й почав погрожувати рідним. Після чого дружина та діти вийшли з будинку й викликали поліцію. Наразі загрози їхньому життю та здоров'ю немає", - повідомляє прес-служба поліції.
Наразі територію біля домоволодіння оточили, людей відвели на безпечну відстань. Чоловік залишається всередині будинку й відмовляється виходити, правоохоронці проводять із ним переговори. У разі відмови припинити правопорушення до чоловіка планують застосувати поліцейські заходи, передбачені законом.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росіяни обстріляли селище Текстильне на Херсонщині, постраждала матір та двоє дітей - МВА
07:29, 09.01.2026
Троє людей загинуло, ще четирьох поранено через ворожі атаки на Херсонщині – ОВА
14:45, 08.01.2026
Ворог атакував Херсонщину, три жертви та двоє постраждалих
08:49, 08.01.2026
Херсонщина зазнала масованих обстрілів: одна людина загинула, семеро поранені, серед них дитина — ОВА
08:10, 06.01.2026
На Херсонщині через ворожі обстріли двоє цивільних загинули, ще двох поранено
12:02, 03.01.2026
ОСТАННЄ
Кличко: Опалення відновили мешканцям 1083 житлових будинків у Подільському, Оболонському та Дарницькому районах
19:11, 09.01.2026
"Євросолідарність" звернулася до НАБУ щодо вигодоотримувачів транзиту російської нафти через "Дружбу"
19:06, 09.01.2026
МАГАТЭ хочет договориться об очередном перемирии для ремонта Украиной последней резервной ЛЭП ЗАЭС – Гросси
19:01, 09.01.2026
МАГАТЕ хоче домовитися про чергове перемир’я щодо ЗАЕС для ремонту Україною останньої резервної ЛЕП – Гроссі
18:59, 09.01.2026
Серед членів екіпажу затриманого США судна Bella-1 є українці - посол