Посольство США: Треба зробити все можливе, щоб злочини проти людяності, такі як "Великий терор" Сталіна, ніколи не повторилися
Необхідно зробити все можливе, щоб злочини проти людяності, такі як "Великий сталінський терор", ніколи не повторилися, заявив радник посольства США в Україні з питань прав людини Патрік Кнапп.
"5 серпня ми згадуємо жертв "Великого сталінського терору", який розпочався цього дня в 1937 році з ухваленням постанови Політбюро "Про антирадянські елементи", - сказав Кнапп у відеозверненні, оприлюдненому на сторінці посольства у Twitter у четвер.
За його словами, в період із 1937-го до 1938 року понад мільйон людей були арештовані, відправлені в ГУЛАГи, піддані тортурам або вбиті сталінським режимом.
"Вшановуючи пам'ять жертв жорстокого комуністичного режиму, ми маємо зробити все можливе, щоб такі злочини проти людяності ніколи не повторилися", - наголосив Кнапп.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана
19:34, 25.02.2025
Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини
13:53, 25.02.2025
На майбутніх переговорах з РФ планується обговорити умови Москви для завершення війни в Україні – Рубіо
09:38, 25.02.2025
Держдеп США оголосив про запровадження санкції щодо організацій і суден, пов'язаних із нафтохімією Ірану
09:36, 25.02.2025
Зустрічі Трампа з Зеленським та Путіним відбудуться "дуже скоро" – Білий дім
08:34, 25.02.2025
ОСТАННЄ
Жовква зустрівся з заступником генсека НАТО: членство в Альянсі залишається на порядку денному
19:47, 25.02.2025
Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів
19:45, 25.02.2025
Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями
19:31, 25.02.2025
Президент Латвії заявив про плани збільшення видатків на оборону до 5% ВВП
19:30, 25.02.2025
До програми підготовки українських військових INTERFLEX приєдналась Албанія