Глава МОЗ Великої Британії захворів COVID, незважаючи на щеплення, але має легкі симптоми
Міністр охорони здоров'я Великої Британії Саджид Джавід здав позитивний результат тесту на коронавірус і відчуває "легкі" симптоми хвороби, повідомляє Sky News.
"Сьогодні вранці у мене виявили позитивний результат на Covid. Я чекаю результатів повторного ПЛР-тесту, але, на щастя, мені зробили щеплення, і симптоми легкі. Будь ласка, не забудьте звернутися за вакциною, якщо ви ще цього не зробили", - написав Джавід у Twitter.
Симптоми у Джавіда проявилися через три дні після того, як він побував у будинку для літніх людей на півдні Лондона.
Британські ЗМІ також зазначають, що Джавід у п'ятницю зустрічався з прем'єр-міністром Борисом Джонсоном.
Джавід 17 березня одержав перше щеплення вакцини AstraZeneca, а другу дозу - 16 травня.
Хоча вакцини проти коронавірусу не на 100% ефективні в запобіганні інфекції, повністю вакциновані люди з меншою ймовірністю відчуватимуть серйозні симптоми, навіть якщо вони отримають позитивний результат тесту.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Федоров у розмові з Гілі відзначив важливість спільного проєкту з виробництва дронів Octopus
20:20, 19.01.2026
Застосування тарифів до союзників за забезпечення колективної безпеки є абсолютно неправильним – Стармер
01:31, 18.01.2026
Король Великої Британії звернувся до України з нагоди річниці сторічного партнерства
08:09, 17.01.2026
Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману
22:51, 16.01.2026
Лондон хоче побачити ознаки прагнення Москви до миру, перш ніж вдаватися до дипломатичних дій щодо України
20:40, 16.01.2026
ОСТАННЄ
Верховний Суд залишив без змін вирок колишньому службовцю Держслужби експортного контролю - 10,5 років тюрми
09:31, 21.01.2026
Росіяни атакували південь Одещини, пошкоджено інфраструктуру, поранено людину
09:26, 21.01.2026
П'ятеро мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби
09:18, 21.01.2026
Сили безпілотних систем уразили за добу 1225 ворожих цілей
08:46, 21.01.2026
Захисники України в ніч на 21 січня знищили або подавили 84 з 98 засобів повітряного нападу росіян