Події

Із початком пандемії COVID-19 збільшилася кількість голодуючих у світі

У 2020 році проблема голоду у світі досягла більших масштабів переважно через пандемію коронавірусу COVID-19, повідомила в понеділок Продовольча та сільськогосподарська організація ООН.

"У 2020 році відбулося різке загострення проблеми голоду у світі... Основною причиною цього, ймовірно, є пандемія COVID-19", - йдеться в повідомленні, поширеному на сайті організації.

Згідно з доповіддю, над якою також працювали Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку (МФСР), ЮНІСЕФ, Всесвітня продовольча програма (ВПП), а також Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), минулого року майже десята частина населення світу - до 811 млн осіб - страждала від недоїдання. Для порівняння, у 2019 році цей показник становив орієнтовно 8,4% від загального населення у світі.

"Такі цифри говорять про те, що будуть потрібні величезні зусилля для того, щоб світ виконав зобов'язання покласти край голоду до 2030 року", - наголошується в повідомленні.

У доповіді уточнюється, що понад половина людей, які страждають від недоїдання (418 млн), проживає в Азії, а більше ніж третина (282 млн) - в Африці. Ще майже 60 млн людей, які недоїдають, припадають на Латинську Америку і Карибські острови. Однак найбільш різке зростання масштабів голоду спостерігалося в Африці, де люди, які страждають від недоїдання, становили 21% населення, що вдвічі вище, ніж у будь-якому іншому регіоні світу.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ