Київрада підтримала ініціативу "Голосу" про демонтаж пам'ятника на честь "дружби" Києва та Москви
Київська міська рада підтримала демонтаж пам'ятного знака на честь дружби міст Києва та Москви, встановленого в 2001 році у сквері на вул. Маршала Якубовського, повідомляє прес-служба партії "Голос".
"Вважаємо, що на восьмому році війни, яку грубо й цинічно розпочала Росія на сході нашої держави, після окупації Криму акценти потрібно розставляти особливо чітко та зрозуміло. Ніякої дружби з Росією немає. Це наш ворог. І ніяких пам'ятників про "дружбу" в Києві бути не повинно, доки на території нашої держави залишається бодай один окупант", - наголошують у політсилі.
Фракція "Голосу" одноголосно підтримала проект рішення авторства своєї представниці Аліни Михайлової.
Тепер протягом 30 днів комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Голосіївського району, на балансі якого перебуває пам'ятник, має його демонтувати.
Сам знак буде передано на зберігання в Голосіївську РДА, щоб у майбутньому він став експонатом музею тоталітаризму.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Поліція викрила шахраїв, які заволоділи понад 2 млн грн під виглядом постачання дронів для ЗСУ
13:31, 04.12.2025
Київрада має збільшити фінансування програми підтримки Захисників та Захисниць на 800 млн грн – мер
11:59, 04.12.2025
Перший пам’ятник жертвам Голодомору 1932-1933 років відкрито в Ізраїлі
09:53, 04.12.2025
В Ізраїлі встановили пам’ятник жертвам Голодомору в Україні
20:51, 03.12.2025
Київ передав бійцям 3-го армійського корпусу ЗСУ нову партію допомоги – Кличко
20:07, 03.12.2025
ОСТАННЄ
Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів
09:34, 06.12.2025
Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт
09:09, 06.12.2025
Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки
09:00, 06.12.2025
Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури
08:58, 06.12.2025
ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені