Події

Британський есмінець Defender увійшов у грузинський порт Батумі

Британський есмінець HMS Defender у п'ятницю ввійшов у грузинський порт Батумі, повідомляє посольство Великої Британії в Грузії.

"Сполучене Королівство продовжує співпрацю з партнерами та союзниками для гарантування безпеки в регіоні Чорного моря", - йдеться в коментарі посольства щодо візиту есмінця "Дефендер" у порт Батумі.

Кораблі країн-членів НАТО часто відвідують грузинські територіальні води. Щодо конкретно британських кораблів, то востаннє порт Батумі відвідував у жовтні минулого року інший британський есмінець протиповітряної оборони - HMS DRAGON.

У березні генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у зв'язку із заходженням чотирьох кораблів другої постійної військово-морської групи НАТО (SNMG-2) у грузинські територіальні води на спільній з прем'єр-міністром Грузії Іраклієм Гарібашвілі прес-конференції в Брюсселі заявив про плани Північноатлантичного альянсу посилити спільні з Грузією тренінги та навчання.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ