Швейцарське керівництво на зустрічі з Путіним має намір обговорити Україну і Карабах
Швейцарські керівники планують на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним порушити низку міжнародних питань - таких як криза в Нагірному Карабаху і ситуація в Україні, заявив у вівторок глава швейцарського МЗС Ігнаціо Кассіс.
"Нас цікавлять тема безпеки в Європі, події, що відбуваються поблизу кордонів із Росією", - сказав він на прес-конференції в Женеві, додавши, що йдеться про проблеми Нагірного Карабаху і України.
Зі свого боку, президент Швейцарії Гі Пармелен нагадав, що у його країни "зразкові контакти з Росією". На переговорах з Путіним, які відбудуться в середу, він має намір "розглянути загалом результати наших контактів на різних рівнях".
Путін прилетить до Женеви для переговорів з президентом США Джо Байденом, які пройдуть 16 червня на віллі Ла Гранж.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Рубіо сподівається на угоду між Україною та РФ до кінця року
20:18, 19.12.2025
Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол
18:25, 19.12.2025
Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарських компаній було подвоєно через великий інтерес - посол
17:54, 19.12.2025
Швейцарія уважно стежить за обговореннями в ЄС і Британії щодо можливості використання активів РФ – посол
17:33, 19.12.2025
Швейцарія може направити в Україну військових, якщо буде мандат від Радбезу ООН або ОБСЄ, – посол
17:22, 19.12.2025
ОСТАННЄ
Ворог за добу втратив 174 особи на покровському напрямку - Генштаб
22:29, 22.12.2025
Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"
22:02, 22.12.2025
"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р
21:22, 22.12.2025
Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров
21:12, 22.12.2025
"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування