У Харківській області судитимуть поліцейських, які побили фермерів
Харківська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо трьох співробітників полку поліції особливого призначення, підозрюваних у побитті фермерів у вересні 2020 року.
"До суду направлено обвинувальний акт стосовно трьох поліцейських за фактом перевищення службових повноважень (ч.2 ст.365 КК України)", - повідомляє прес-служба Харківської облпрокуратури.
За даними досудового розслідування, 9 вересня минулого року, під час патрулювання правоохоронці виявили в полі поблизу с.Дар-Надія комбайн і трактор з причепом, у яких перебували чоловіки, які займалися ремонтом комбайна. Поліцейські зажадали пред'явити їм документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку і техніку. Чоловіки сказали, що ці документи вдома, їх привезе батько одного з них, після чого знову зайнялися ремонтом. Але поліцейські без усіляких підстав стали бити фермерів і наділи на них наручники.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Макрон представив парламентарям план розміщення 6 тис французьких військових в Україні в тилу – ЗМІ
13:25, 10.01.2026
Катар висловив жаль через пошкодження будівлі свого посольства в Україні під час обстрілу
18:45, 09.01.2026
Україна надала великий літієвий проект інвесторам, пов'язаним з Трампом - ЗМІ
18:36, 09.01.2026
Мер: в столиці постраждали 19 людей, серед них 5 медиків
05:46, 09.01.2026
Президент підписав указ, яким дозволяється заміщення поліцейськими голів ОВА у ще двох областях
20:06, 08.01.2026
ОСТАННЄ
Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ
01:21, 12.01.2026
Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА
00:43, 12.01.2026
Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру
00:27, 12.01.2026
В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ
23:48, 11.01.2026
Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА