Цього року в Україні розпочнеться будівництво 500 об'єктів соцінфраструктури для підтримки дітей - Офіс президента
У рамках реалізації проекту "Велике будівництво" цього року в Україні заплановане будівництво близько 500 об'єктів соціальної інфраструктури для підтримки та розвитку молодого покоління українців.
Як повідомляє прес-служба президента у вівторок, значну частину національної програми "Велике будівництво", яку ініціював глава держави, становлять саме об'єкти соціальної інфраструктури.
Так, поточного року планується побудувати або відновити 95 шкіл, 70 садочків, 80 спортивних об'єктів і облаштувати майже 200 амбулаторій. Загалом - близько 500 об'єктів.
"Щоб дитинство в Україні було щасливим, президент Володимир Зеленський, уряд, Верховна Рада та органи місцевої влади вживають заходів задля захисту та підтримки маленьких українців і створення максимально сприятливих умов для їхнього інтелектуального, культурного та фізичного розвитку", - резюмують в Офісі президента.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен
18:40, 05.12.2025
Слухання про викрадення Росією дітей відбулося в Конгресі США, головував сенатор Грем
21:04, 04.12.2025
Офіс генпрокурора про рішення Генасамблеї ООН щодо депортованих українських дітей: світ вимагає реакції
18:15, 04.12.2025
Меланія Трамп: співпраця у питанні повернення українських дітей сприятиме просуванню процесу на наступному етапі
16:14, 04.12.2025
Омбудсман: Важливо, щоб партнери враховували злочини РФ проти українських дітей
15:06, 04.12.2025
ОСТАННЄ
Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп
15:53, 06.12.2025
Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз
15:38, 06.12.2025
Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ
15:10, 06.12.2025
Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків
15:03, 06.12.2025
Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела