Правоохоронці затримали двох найвпливовіших в Україні злодіїв у законі
В Україні затримали двох найвпливовіших злодіїв у законі на прізвисько "Умка" та "Лаша Сван", їм інкримінується встановлення та поширення злочинного впливу у відповідному кримінальному статусі, повідомляє Управління комунікацій Національної поліції України.
"Правоохоронці встановили всі сфери їхньої діяльності та зв'язку. Ці особи з "верхівки" злочинного світу утворювали злочинні угруповання та контролювали через своїх представників криміналітет у державі, підбурювали до вчинення нових злочинів та призводили до появи додаткових загроз для безпеки громадян", - йдеться в повідомленні на сайті Нацполіції у четвер уранці.
У Нацполіції зазначається, що обидва підозрюваних вважалися одними з найвпливовіших злодіїв у законі в Україні та контролювали криміналітет одразу у декількох областях - Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Запорізькій та частині Західного регіону.
"Наразі слідчі за погодженням із процесуальними керівниками готують їм повідомлення про підозру за ст. 255-1 КК України. Тривають обшуки", - підсумували в Нацполіції.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ДБР повідомило про затримання чернівецького експравоохоронця за підозрою у переправлявлянні харків'ян за кордон
10:29, 17.12.2025
СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"
13:23, 16.12.2025
Затримано трьох поплічників ворога, які влаштували смертельний теракт у Дарницькому районі Києва
12:05, 12.12.2025
Нацполіція наполягає на законодавчому врегулюванні використання дронів – Вигівський
13:03, 11.12.2025
СБУ затримала двох мешканців Київщини за підозрою у підготовці обстрілів по теплових- та гідроелектростанціях
11:28, 11.12.2025
ОСТАННЄ
З початку повномасштабної війни військова контррозвідка СБУ викрила 68 агентів РФ у Силах оборони
14:36, 18.12.2025
Понад 414 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, прийом завершено
14:29, 18.12.2025
В Києві представили концепцію розвитку туризму на 2026 рік
14:24, 18.12.2025
Арциз тиждень без світла через майже повністю знищену РФ електропідстанцію – ДТЕК
14:16, 18.12.2025
В Запоріжжі вже 35 постраждалих від авіаудару в середу, 4 у важкому стані