Адміністрація США вирішила ввести санкції проти чотирьох компаній і чотирьох суден у рамках боротьби проти "Північного потоку 2"
Адміністрація США вирішила ввести санкції проти ще восьми структур, які стосуються проекту "Північний потік 2", повідомила сенатор-демократ Джин Шахін.
"Я натхненна тим, що держдеп введе санкції проти восьми додаткових структур. При цьому розчарована тим, що адміністрація не введе санкції проти Nord Stream 2 AG. Завершення будівництва цього газопроводу - загроза США в сфері безпеки", - наводять її слова американські ЗМІ.
У повідомленнях ЗМІ зазначається, що санкції стосуються чотирьох компаній і чотирьох суден.
На компанію-оператора газопроводу Nord Stream 2 AG санкції, як повідомлялося, не поширюються.
Раніше повідомлялося, що держдеп у середу передав до конгресу звіт про санкції, пов'язані з "Північним потоком 2". Такі звіти адміністрація США, згідно з законом, повинна передавати конгресменам кожні три місяці.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії
19:53, 06.12.2025
Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп
15:53, 06.12.2025
Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США
01:41, 06.12.2025
УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США
01:07, 06.12.2025
СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США
01:04, 06.12.2025
ОСТАННЄ
Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві
20:36, 06.12.2025
"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську
20:33, 06.12.2025
У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби
19:41, 06.12.2025
РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру
19:07, 06.12.2025
Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини