Кабмін приєднається до глобальної ініціативи "Відкритого уряду" - Шмигаль
З понеділка в Україні почнеться тиждень "Відкритого уряду", який одночасно проходитиме в усіх країнах-учасницях однойменної глобальної ініціативи з 17 до 21 травня, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
"Від завтра розпочинаємо тиждень Відкритого уряду... Уряд щоденною роботою рухається в цьому напрямку відкритості: збільшення кількості електронних послуг, покращення системи прозорих закупівель, спрощення доступу до інформації тощо", - написав Шмигаль у Фейсбуці в неділю.
Він уточнив, що ще одним напрацюванням стане "довгоочікувана онлайн-платформа" для взаємодії уряду, громадян та інститутів громадянського суспільства "ВзаємоДія".
"Завдяки цій платформі буде максимально спрощено комунікацію з органами виконавчої влади, створено зручні умови для залучення громадськості до обговорення проектів важливих державних рішень", - наголосив Шмигаль.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Шмигаль про угоду щодо критичних мінералів: Україна обговорює із США можливість інвестфонду з внесками 50 на 50
12:32, 25.02.2025
Шмигаль: Підтримка Генасамблеєю ООН української резолюції – важливий крок для відновлення дії міжнародного права
19:51, 24.02.2025
Шмигаль: інтеграція України в Європу мусить прискоритися
18:56, 24.02.2025
Шмигаль про 16-й пакет санкцій проти РФ: Європа вкотре демонструє дієву солідарність з Україною
11:21, 24.02.2025
На 4-й рік повномасштабної війни важливим залишається консолідація міжнародних партнерів України - Шмигаль
14:37, 23.02.2025
ОСТАННЄ
Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення
15:23, 25.02.2025
Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр
15:22, 25.02.2025
Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп
14:55, 25.02.2025
Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду
14:27, 25.02.2025
Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба