Медведчук перебуває в Україні, він не залишав країну - нардеп Кузьмін
Народний депутат України фракції "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук перебуває в Україні, заявив нардеп із цієї фракції Ренат Кузьмін, коментуючи повідомлення Медведчуку про підозру.
"Медведчук перебуває в Україні. Він нікуди не втік. Він завжди являвся до слідчих за повістками й далі являтиметься на допити й обов'язково доведе свою невинуватість", - написав Кузьмін у соцережі Facebook у вівторок.
Кузьмін також зазначив, що повідомлення про підозру є "сфабрикованим", а дії Генпрокуратури "грубо порушують закон".
"Усе, що відбувається з Медведчуком, не має нічого спільного із законністю і правосуддям. Це цинічна політична розправа, за яку влада обов'язково відповість перед законом і українським народом", - додав він.
Як повідомлялося, генеральний прокурор України Ірина Венедіктова підписала підозри в державній зраді та замаху на розкрадання національних ресурсів у Криму народним депутатам Віктору Медведчуку й Тарасу Козаку.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
АРМА передало в управління маєток "Ведмежа діброва" на Закарпатті
09:20, 06.11.2025
СБУ затримала лікаря, клірика та ексохоронця соратника Медведчука за організацію схем для ухилянтів
15:01, 10.10.2025
СБУ викрила 12 поплічників Медведчука, які за завданням РФ проводять інформаційні диверсії в Україні
14:52, 14.08.2025
АРМА ініціює передачу 149 арештованих картин Медведчука до Національного музею
11:45, 01.08.2025
ЄС застосував санкції до РФ за порушення прав людини та гібридні загрози. У списку – Медведчук, Волошин
16:41, 20.05.2025
ОСТАННЄ
Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"
23:48, 05.12.2025
Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України
23:43, 05.12.2025
Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС
23:16, 05.12.2025
Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих
22:32, 05.12.2025
Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами