Блінкен і Столтенберг заявили про важливість припинення перекидання РФ своїх військ до кордонів України
Держсекретар США Ентоні Блінкен і генсек НАТО Єнс Столтенберг на переговорах у Брюсселі в середу говорили про необхідність того, щоб РФ припинила нарощування своєї військової присутності біля кордонів України, йдеться в заяві Держдепу.
"Вони обговорювали невідкладну необхідність для Росії зупинити агресивне зосередження військових сил уздовж кордонів України та в окупованому Криму", - зазначається в прес-релізі.
"Держсекретар і генсек погодилися, що для НАТО вкрай важливо продовжувати надавати підтримку Україні", - наголошується в повідомленні.
Крім того, згідно з документом, Блінкен і Столтенберг обговорювали тему Афганістану, зазначаючи, що оскільки НАТО колективно ввела сили в цю країну, залишати її треба також усім разом.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ЄС готовий призупинити торговельну угоду з США через нову загрозу введення мит з боку Трампа
08:08, 18.01.2026
Бенефіціарами протиріч між союзниками є Китай і Росія – Каллас про митні погрози Трампа
02:52, 18.01.2026
Між союзниками проблеми найкраще вирішувати шляхом обговорення, а не тиску – Стубб про митні погрози Трампа
01:54, 18.01.2026
Застосування тарифів до союзників за забезпечення колективної безпеки є абсолютно неправильним – Стармер
01:31, 18.01.2026
ЄС скликає в неділю екстрену нараду послів держав-членів - ЗМІ
00:17, 18.01.2026
ОСТАННЄ
Петиція щодо впровадження сучасної системи контейнерів для сортування сміття у Києві не набрала необхідних для розгляду голосів
12:09, 18.01.2026
На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована
11:37, 18.01.2026
Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів
10:48, 18.01.2026
В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба
10:46, 18.01.2026
Троє цивільних загинули,ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби у Харківській області - ОВА