У Києві заборонили проведення ярмарків на початку квітня через коронавірус
З огляду на погіршення епідеміологічної ситуації і для зменшення темпів поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 в Києві в період із 1 до 12 квітня заборонено проведення ярмаркових заходів.
Як повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба, відповідне розпорядження підписав керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
"На жаль, ситуація із поширенням COVID-19 у столиці – складна. Епідеміологічна картина погіршується, Київ залишається у "червоній зоні". Аби знизити ризик зараження киян, місто ухвалило рішення скасувати продуктові ярмарки на період з 1 до 12 квітня. Дякую киянам за розуміння", - наводить слова Кулеби прес-служба КМДА у вівторок.
Як повідомлялося, за минулу добу, 29 березня, в Києві виявили 1 422 випадки захворювання на COVID-19, від ускладнень хвороби померли 33 жителі столиці.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА
14:20, 28.12.2025
Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр
12:16, 28.12.2025
У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго