Президент Єгипту розпорядився підготуватися до розвантаження контейнеровоза в Суецькому каналі
Президент Єгипту Абдель Фаттах ас-Сісі в неділю вирішив почати підготовку до розвантаження судна, що сіло на мілину і перекрило Суецький канал, контейнеровоза Ever Given, повідомляє газета Washington Post з посиланням на главу Управління Суецького каналу Усаму Рабея.
За його словами, президент Єгипту "розпорядився готуватися до третього сценарію, не чекаючи провалу першого і другого". Третій сценарій полягає в тому, щоб розвантажити контейнери, щоб зняти судно з мілини, зазначає видання.
Глава управління також розповів, що для розвантаження деяких з 18 тис. контейнерів потрібно спеціальне обладнання, і президент Єгипту схвалив його використання, незважаючи на роботи, що ведуться.
У неділю тривають роботи зі "звільнення" судна, на місці працюють екскаватори і кілька буксирів. Операція триває п'ятий день поспіль.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп заявив, що врятував НАТО від відправки на "смітник історії"
19:41, 20.01.2026
Результати зустрічей в Давосі мають бути результативними – Зеленський
20:19, 16.01.2026
Зеленський з посиланням на розвідку: Росіяни готуються до нових масованих ударів
20:12, 16.01.2026
Зеленський обговорив зі спікеркою Саейми Латвії мирний процес та програми підтримки України
19:33, 16.01.2026
Зеленський розраховує на збільшення внесків в програму PURL – розмова з Рютте
20:57, 15.01.2026
ОСТАННЄ
Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України
00:03, 22.01.2026
Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну
23:34, 21.01.2026
Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання
22:51, 21.01.2026
Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків
22:37, 21.01.2026
Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина