Одеська область за індикаторними показниками потрапила в "червону" зону епіднебезпеки - МОЗ
Одеська область за індикаторними показниками потрапила в "червону" зону епіднебезпеки для визначення регіонів зі значним поширенням Covid-19, повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.
Згідно з даними на сайті відомства, в "червону" зону епіднебезпеки станом на 20 березня входять Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська, Чернівецька області.
До "помаранчевої" зони віднесені Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська області.
"Червоний" рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС з ініціативи міністра охорони здоров'я протягом 48 годин.
Рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС набуває чинності не раніше ніж через два дні з дати його опублікування.
Рішення про скасування "червоного" рівня ухвалюють у разі досягнення регіоном всіх показників протягом щонайменше п'яти днів поспіль.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Уже семеро постраждалих в Одесі
08:56, 04.12.2025
ДСНС: П’ятеро людей постраждали в Одесі через атаку БПЛА, виникла пожежа на об’єкті енергетики
07:20, 04.12.2025
Хірурги з США і України в межах четвертої місії Vision for Ukraine запланували 30 реконструктивних операцій для українців з травмами обличчя
11:01, 03.12.2025
У Одеській області ворог завдав масованого удару БпЛА по цивільній та енергетичній інфраструктурі
08:34, 02.12.2025
Унаслідок атаки дронів на Одещині шестеро поранених, серед них двоє дітей
08:57, 25.11.2025
ОСТАННЄ
Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА
04:01, 06.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб
03:59, 06.12.2025
Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня
03:10, 06.12.2025
"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові
02:28, 06.12.2025
Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині