Радник Байдена вважає жорсткими і відвертими переговори з китайськими колегами
Переговори на Алясці між делегаціями США і Китаю були відвертими і непростими, заявив радник американського президента з нацбезпеки Джейк Салліван.
"Ми очікували жорстких і відвертих переговорів з широкого спектру тем, і саме це ми і отримали", - наводять його слова західні ЗМІ.
Зі свого боку держсекретар США Ентоні Блінкен зазначив, що американська делегація відверто повідомила китайській стороні про стурбованість діями Пекіна в кіберпросторі і ще в низці сфер.
"Однак ми також змогли протягом багатьох годин відверто поговорити на багато тем", - додав Блінкен.
"Ми поговорили про Іран, КНДР. Щодо Афганістану і проблем клімату наші інтереси збігаються", - вважає він.
Блінкен і Салліван провели дводенну зустріч в Анкориджі з членом політбюро ЦК Компартії Китаю Ян Цзечи і главою МЗС КНР Ван І.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Більшість американців виступає за продовження постачання зброї Україні та запровадження додаткових економічних санкцій проти Росії - опитування
07:10, 10.12.2025
Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського
03:19, 10.12.2025
Україна працюватиме над наближенням зустрічі на рівні лідерів з США - Зеленський
21:37, 09.12.2025
Свириденко провела розмову з міністром фінансів США Бессентом
21:26, 09.12.2025
Україна та США розглядають формат двосторонніх гарантій безпеки, аналогічних Статті 5 договору НАТО – Зеленський
21:19, 09.12.2025
ОСТАННЄ
Заяви росіян про "захоплення Сіверська" не відповідають дійсності – ОК "Схід"
12:51, 10.12.2025
Найближчими днями в Україні ще потеплішає, натомість майже скрізь дощі, на сході з мокрим снігом
12:48, 10.12.2025
Обговорювана "мирна угода" включає вступ України до ЄС у 2027 році, захист за зразком статті 5 НАТО та "обмін територіями" – ЗМІ
12:15, 10.12.2025
На Львівщині поліцейські затримали зловмисника, який напав на військовослужбовця РТЦК з кухонною сокирою
12:03, 10.12.2025
Розпочала роботу Дорадча рада при Агентстві відновлення України