Зеленський нагородив орденом "За мужність" III ступеня 67 добровольців, 64 із них - посмертно
Президент України Володимир Зеленський підписав указ з нагоди Дня українського добровольця, яким удостоїв державних нагород тих, хто проявив особисту мужність у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України.
Як повідомляється на сайті глави держави в неділю, згідно з Указом №97/2021, орденом "За мужність" III ступеня відзначено 67 добровольців, з яких 64 - посмертно.
Серед нагороджених - члени Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор", батальйонів територіальної оборони "Донбас", "Айдар " та ОУН. Також нагороджено членів батальйонів патрульної служби міліції особливого призначення "Шахтарськ" і "Чернігів", Української добровольчої армії, диверсійно-розвідувального підрозділу "Патріот", Окремої Добровольчої роти "Карпатська Січ".
"Слава героям-добровольцям, які у вирішальний момент стали на захист нашої свободи і показали приклад непереможності для всієї України", - сказав Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Можливості для іноземних добровольців застосувати професійні навички під час служби в ЗСУ будуть розширені
13:31, 17.11.2025
Міністерка ОАЕ з питань міжнародного співробітництва відзначена орденом княгині Ольги І ступеня
13:48, 11.10.2025
Уряд Німеччини схвалив законопроект про призов до армії на добровільній основі
19:36, 27.08.2025
Зеленський нагородив Кіта Келлога орденом "За заслуги" І ступеня, Марка Бернса - орденом "За заслуги" ІІІ ступеня
13:07, 24.08.2025
Щонайменше 12 іноземних добровольців загинули внаслідок ракетного удару по тренувальному табору в Україні
07:50, 12.08.2025
ОСТАННЄ
Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів
09:34, 06.12.2025
Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт
09:09, 06.12.2025
Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки
09:00, 06.12.2025
Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури
08:58, 06.12.2025
ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені