Глава Євроради прибув до Тбілісі, де проведе переговори з керівництвом Грузії і лідерами політичних партій
Голова Європейської ради Шарль Мішель у неділю прибув з візитом у Тбілісі.
Як повідомили журналістам у грузинському зовнішньополітичному відомстві, главу Європейської ради в тбіліському міжнародному аеропорту зустрів міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані.
За інформацією МЗС, офіційна частина візиту запланована на понеділок.
Зокрема, як зазначають у відомстві, Мішель зустрінеться з президентом Грузії Саломе Зурабішвілі, прем'єр-міністром Іраклієм Гарібашвілі, головою парламенту Арчілом Талаквадзе.
Також заплановані зустрічі голови Євроради з лідерами політичних партій.
Як сказано в повідомленні, Мішель у рамках візиту відвідає територію, що межує з Південною Осетією, де на місці ознайомиться з поточною обстановкою, а також візьме участь у відкритті в Тбілісі нового офісу представництва ЄС в Грузії.
Глава Євроради покине Тбілісі 2 березня.
Раніше в неділю глава грузинського МЗС заявив журналістам, що візит Мішеля в Грузію є висловленням підтримки Грузії, як важливого партнера ЄС в регіоні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
США передавали Європі пропозиції щодо повернення російської економіки у світову систему - ЗМІ
08:48, 11.12.2025
Бельгія пропонує ЄС створити додатковий фінансовий резерв для захисту від Кремля щодо кредиту Україні
06:17, 11.12.2025
Єврокомісар з питань розширення: Угорщина не зможе зупинити вступ України до ЄС
03:21, 11.12.2025
Трамп після обговорення з європейськими лідерами ситуації щодо України: Ми обговорили Україну досить рішучими словами
01:16, 11.12.2025
Трамп: Європейські лідери планують зустріч із Зеленським на вихідних
23:04, 10.12.2025
ОСТАННЄ
Кабмін погодив створення ІП "Носівські господарства" в Чернігівській області з майбутнім виробництвом варення і компотів
10:22, 11.12.2025
На Одещині внаслідок російських атак пошкоджено енергетичні об’єкти та житлові будинки – МВС
10:17, 11.12.2025
IWG plc анонсував відкриття Spaces в BOSTON Creative House
10:10, 11.12.2025
СБУ зупинила роботу нафтовидобувної платформи РФ у Каспійському морі - джерело
09:57, 11.12.2025
Суд розгляне позов про стягнення в дохід держави майже 3 млн грн необґрунтованих активів посадовця ЗСУ