У Харкові оперуповноважений поліції вимагав $ 4 тисячі за непритягнення до кримінальної відповідальності за шахрайство
У Харкові співробітники СБУ спільно зі слідчим і оперативним підрозділами теруправління ДБР, розташованого в Полтаві, під процесуальним керівництвом прокуратури затримали при отриманні хабара оперуповноваженого відділу кримінальної поліції Немишлянського райвідділу ГУ НП в області.
"За попередніми даними слідства, поліцейський вимагав у місцевого жителя $ 4. За цю суму чиновник обіцяв "вирішити питання" про непритягнення фігуранта кримінального провадження до відповідальності за шахрайство", - написав на своїй сторінці в Facebook начальник прес-центру УСБУ в Харківській області Владислав Абдула.
Правоохоронці затримали поліцейського в приватному секторі Харкова в порядку ст. 208 КПК України під час отримання усієї суми хабара.
Зараз вирішується питання повідомлення затриманому підозри за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України та обрання йому запобіжного заходу.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Російський дрон поцілив у спортивний об'єкт у Харкові, даних щодо постраждалих немає
18:34, 13.01.2026
Окупанти вдарили "Молнією" по Харкову, наслідки уточнюються
17:28, 13.01.2026
РФ двома ракетами та чотирма дронами знищила вантажний та пошкодила поштовий термінали "Нової пошти" під Харковом
16:10, 13.01.2026
Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий
11:17, 13.01.2026
Рятувальники гасять пожежу на території поштового терміналу у передмісті Харкова, що спалахнула внаслідок масованої нічної атаки
08:09, 13.01.2026
ОСТАННЄ
"Київтеплоенерго" виділило 50 млн грн на преміювання працівників – Кличко
18:16, 15.01.2026
Внаслідок російських ударів на Херсонщині одна людина загинула, дев'ятеро поранених
18:09, 15.01.2026
США затримали вже шостий танкер, пов'язаний з Венесуелою
17:49, 15.01.2026
Противник збільшив активність вздовж державного кордону України на Сумщині – DeepState
17:38, 15.01.2026
Свириденко обговорила з Георгієвою стан підготовки до ухвалення програми підтримки МВФ на наступний період