Уряд має бути готовий до початку вакцинації в усіх питаннях - Зеленський
Кабінет Міністрів України має провести підготовку до початку вакцинації від COVID-19 з усіх питань, включаючи інформування населення, заявив президент України Володимир Зеленський на селекторній нараді у понеділок.
"Першими мають бути вакциновані медпрацівники, військові, люди літнього віку, оскільки вони - в основній групі ризику. Знаю, що Міністерство охорони здоров’я активно готується до підписання перших контрактів. Люди мають знати чітко, коли розпочинається вакцинація, як вона відбуватиметься, і знати, що держава про них піклуватиметься", - заявив Зеленський, повідомляє прес-служба глави держави.
"Вакцинація - це виклик для всього світу, і скрізь, у кожній країні уряди зустрічаються з новими викликами. Ми маємо насамперед думати про людей", - наголосив він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський вшанував пам'ять захисників Донецького аеропорту
17:58, 20.01.2026
Зеленський призначив Кубракова радником з питань інфраструктури та взаємодії з громадами - указ
17:50, 20.01.2026
Зеленський звільнив Е.Мака від виконання обов’язків радника
17:41, 20.01.2026
Зеленський про Гренландію: Я дуже хочу, щоб Америка почула Європу у форматі дипломатії, думаю – так це і станеться
13:36, 20.01.2026
Зеленський: Якщо будуть готові документи, тоді я поїду в Давос, поки – є виклик в Україні
12:59, 20.01.2026
ОСТАННЄ
Канада виділить 550 млн грн на програму розвитку сімейних ферм та кооперації в Україні - Мінекономіки
18:54, 20.01.2026
У Києві працюють понад 1300 пунктів незламності та обігріву – МВС
18:51, 20.01.2026
Стефанчук закликав спікерів та президентів закордонних парламентів не мовчати та реагувати на тероризм Путіна
18:46, 20.01.2026
Свириденко: Днями в Україну прибуде енергетична та гуманітарна допомогою від Азербайджану, Словаччини та Чехії