Житель Запоріжжя автомобілем намагався прорватися через КПВВ до окупованого Криму
Співробітники Херсонського загону державної прикордонної служби України примусово зупинили автомобіль водія, який намагався прорватися до тимчасово окупованого Криму через контрольний пункт в'їзду-виїзду "Чонгар".
"Водій позашляховика Nissan X-Trail, житель м. Запоріжжя, після в'їзду до КПВВ закрився в автомобілі. Він не давав можливості оглянути транспортний засіб і без проходження контролю відправився на виїзд", - повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби у вівторок.
Зазначається, що 29-річний порушник на виїзному шлагбаумі двічі намагався протаранити механізм примусової зупинки транспортних засобів - болард. Після цього прикордонники дістали запоріжця з салону іномарки та затримали його. Незважаючи на це, чоловік продовжив вести себе неадекватно, чинив опір, лаявся і погрожував правоохоронцям.
За порушення правил на КПВВ, а також за злісну непокору законному розпорядженню військовослужбовців прикордонники притягнули водія до адміністративної відповідальності.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари
09:34, 05.12.2025
ГУР: Бійці "Примар" знищили ворожий винищувач МіГ-29 у Криму
16:28, 04.12.2025
Трамп готовий визнати контроль РФ над Кримом та іншими окупованими територіями України в рамках "мирного плану" - ЗМІ
16:32, 28.11.2025
СБС ЗСУ завдали удару по хімзаводу в окупованому Криму
09:25, 24.11.2025
Держприкордонслужба: на Донеччині знищено рухомий пункт розвідки та управління ППО "Овод" окупантів
11:20, 22.11.2025
ОСТАННЄ
На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб
00:12, 07.12.2025
Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки
23:04, 06.12.2025
Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці
22:27, 06.12.2025
Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США
22:27, 06.12.2025
Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні