Правоохоронці викрили великого продуктового ритейлера в Україні на ухиленні від сплати податків
Державна фіскальна служба спільно зі Службою безпеки України за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора викрили групу осіб на ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах шляхом "нетипового експорту" соняшникової олії.
"За попередніми даними, один із найбільших в Україні продовольчих ритейлерів здійснював операції з "нетипового експорту" за допомогою транзитно-конвертаційної групи, яка надає послуги з мінімізації податкових зобов'язань під час фіктивної реалізації олії та насіння соняшнику", - йдеться в прес-релізі Офісу генпрокурора.
Згідно з повідомленням, під час обшуків правоохоронці вилучили електронні носії, телефони, документацію та чернетки з інформацією. Крім того, вилучено 5,6 тис. тонн насіння соняшнику, 5,7 тис. тонн олії, 360 тонн шроту без документів про походження на загальну суму $10,5 млн (300 млн грн).
Триває досудове розслідування.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Центр спецоперацій "Альфа" уразив кожен 6-й російський танк на фронті - СБУ
14:30, 10.01.2026
СБУ повідомила про заочну підозру полковнику РФ, який наказував бити "Кинджалами" по енергетиці України
15:51, 09.01.2026
СБУ продемонструвала уламки "Орєшніка", яким РФ атакувала Львівщину, і кваліфікує цей удар як воєнний злочин
14:01, 09.01.2026
СБУ: затримано одеситку, яка під виглядом вигулу собак коригувала для ворога обстріли по місту
10:31, 08.01.2026
Бережна про проросійську підпільну школу в Києві: цей випадок підтверджує, що освіта і культура - це питання національної безпеки
17:13, 07.01.2026
ОСТАННЄ
Міносвіти затвердило 357 проєктів-переможців конкурсів наукових досліджень університетів
09:50, 12.01.2026
Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів
09:41, 12.01.2026
З лінії фронту за добу евакуйовано 51 людину, в тому числі 23 дитини - Донецька ОВА
09:40, 12.01.2026
Школяр напав на вчительку та учня з ножем у Києві, їм надається меддопомога – поліція
09:37, 12.01.2026
На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада