Верховний суд штату Вісконсин відмовився розглядати запит на перегляд результатів президентських виборів
Верховний суд Вісконсину в четвер оголосив, що не розглядатиме позов штабу Дональда Трампа про скасування результатів президентських виборів в цьому американському штаті.
За повідомленням американських ЗМІ, більшість суддів дійшла висновку, що позов, поданий раніше на цьому тижні, слід розглядати в суді нижчої інстанції.
Метою позову було переконати судову владу Вісконсину не зараховувати понад 200 тис. бюлетенів, що надійшли з "демократичних" районів штату. У разі успіху подібної ініціативи у Трампа з'явилася б реальна можливість добитися перегляду на свою користь підсумків виборів у Вісконсині: згідно з офіційними даними, там він поступився кандидату від демократів Джо Байдену близько 20 тис. голосів.
Юристи штабу Трампа нині намагаються в декількох штатах через суди домогтися перегляду підсумків президентських виборів. У разі успіху це може дозволити Трампу залишитися в Білому домі на другий термін. Однак поки що подібні зусилля не принесли істотних успіхів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп заявив про необхідність усунення російської загрози для Гренландії через бездіяльність Данії
07:45, 19.01.2026
Італія та Угорщина приєдналися до організованої Трампом "Ради Миру"
07:11, 19.01.2026
США діють за принципом "мир через силу", але прагнуть уникнути втягнення у війну - Бессент
02:31, 19.01.2026
Генеральний секретар НАТО обговорив із Трмпом безпеку в Гренландії та Арктиці
00:41, 19.01.2026
ЄС розглядає можливість запровадження тарифів проти США на суму EUR93 млрд - ЗМІ
00:32, 19.01.2026
ОСТАННЄ
В Іспанії зіткнулися два швидкісні поїзди, 21 людина загинула, Київ висловив співчуття
09:55, 19.01.2026
КМІС: Зеленський зберігає високий рівень довіри серед українців, проте нижчий, ніж у Залужного та Буданова
09:45, 19.01.2026
Сирський після виїзду на покровський напрямок: противник намагається нарощувати тиск, ЗСУ тримає стрій
09:44, 19.01.2026
Кадрові рішення в НВМК не потребують окремого погодження з Мінветеранів - держустанова
09:23, 19.01.2026
Внаслідок нічної атаки РФ на Одещину пошкоджено енергетичну та газову інфраструктуру - ОВА