Державне бюро розслідувань викликає на допит 2 листопада главу Конституційного суду України, повідомляє прес-служба ДБР.
"Так, глава КСУ перевіряється слідчим шляхом на участь у злочинній організації, скоєних в її складі злочинах, а також у вживанні заходів до приховування злочинів. З цією метою слідчим Державного бюро розслідувань викликано главу КСУ для допиту на 02.11.2020р", - сказано в повідомленні.
У ДБР зазначили, що під час досудового розслідування розслідується вплив злочинної організації на діяльність господарських судів, винесення ними неправосудних рішень в інтересах наближених осіб для незаконного відчуження майнових активів.
"Слідчими ДБР розслідується низка кримінальних проваджень, в яких слідчим шляхом перевіряється глава Конституційного Суду України в скоєнні злочинів у складі злочинної організації", - повідомив в.о. Директора ГБР Олексій Сухачов.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
КС суд визнав неконституційним надання прокурору можливості представляти інтереси держави в суді через неналежний захист цих інтересів владою
18:55, 03.12.2025
ДБР ліквідувало канал постачання наркотиків до виправної колонії в Житомирі
17:52, 02.12.2025
Завершено досудове розслідування щодо ексміністра внутрішніх справ Захарченка, обвинуваченого в держзраді - ДБР
15:05, 01.12.2025
ДБР заявляє про відсутність тиску на працівників Бюро, зокрема фігурантами справи "Мідас"
14:33, 22.11.2025
ДБР передало до НАБУ заяву нардепа Железняка щодо можливих зловживань ексміністра енергетики Галущенка
15:54, 21.11.2025
ОСТАННЄ
Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні
21:56, 06.12.2025
Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції
21:27, 06.12.2025
Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві
20:36, 06.12.2025
"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську
20:33, 06.12.2025
У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби