Грабіжник банку в грузинському Зугдіді звільнив останніх трьох заручників і зник
Людина, яка влаштувала в середу напад на філію "Банку Грузії" в місті Зугдіді, звільнила останніх трьох заручників і зникла у невідомому напрямку, - повідомляє грузинська телекомпанія "Руставі 2".
За заявою одного із заручників, чоловік покинув автомобіль і зник у невідомому напрямку.
Раніше МВС Грузії повідомляло, що 43 заручники були звільнені після переговорів зі злочинцем. За інформацією грузинських ЗМІ, нальотчик отримав від правоохоронних органів певну суму грошей, після чого звільнив усіх заручників.
ЗМІ також опублікували кадри, на яких видно, як озброєна автоматом людина у військовій формі і в Балаклаві, ймовірно з гранатою в руці, виходить з будівлі банку, прикриваючись трьома заручниками. На заручниках при цьому надягнені наручники.
За даними ЗМІ, серед звільнених - начальник поліції краю Самегрело - Верхньої Сванетії Авто Галдава. Він брав участь у переговорах зі злочинцем і, ймовірно, запропонував себе в заручники в обмін на звільнення людей.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Естонія заборонила в'їзд для 55 депутатів та правоохоронців з Грузії
14:01, 03.03.2025
Зурабішвілі - Зеленському: Ті, хто розуміє, що означає захищатися протягом останніх двох століть - на вашому боці
21:36, 28.02.2025
Богатих заявляє, що сама збиралася звільнятися з Мін'юсту в березні
17:03, 28.02.2025
Кабмін звільнив заступницю міністра юстиції Богатих і заступника міністра соцполітики Кошеленка
15:12, 28.02.2025
З КМДА буде звільнено трьох чиновників, причетних до схеми незаконного заволодіння столичною землею, – Кличко
13:10, 28.02.2025
ОСТАННЄ
Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід
13:49, 10.03.2025
Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті
13:45, 10.03.2025
Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн
13:32, 10.03.2025
СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну
13:20, 10.03.2025
Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим