В Україні смертність від коронавірусу становить 2%
В Україні смертність від коронавірусу становить 2%, або навіть менше, а до летального результату відносять також смерть зараженого коронавірусом, але не від COVID-19, повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.
" Тобто людина померла, і якщо в неї було діагностовано коронавірусну хворобу, вона потрапляє в нашу статистику. Не внаслідок коронавірусної хвороби, а коли померла з коронавірусною хворобою. І в нас все одно летальність сьогодні вже менше 2%", - пояснив Ляшко в суботньому інтерв'ю інтернет-виданню "Радіо Свобода".
За його словами, незважаючи на те, що Міністерство охорони здоров'я не проглядало механізм підрахунку летальних випадків, смертність від коронавірусу в Україні залишається низькою.
Як зазначив санітарний лікар, смертність від коронавируса знижується і в світі. Так, летальність в світі знизилася з 7% до 3%.
"Тобто лікарі вже знайшли певні підходи для виведення з критичного стану хворих коронавірусною хворобою", - додав Ляшко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Через ракетно-дронову атаку запроваджені аварійні відключення е\е в кількох регіонах України - Укренерго
07:42, 23.12.2025
Єврокомісія завершила логістичну операцію з передачі Україні теплової електростанції з Литви
17:48, 22.12.2025
Найбільша в історії ЄС логістична операція: Єврокомісія повністю перемістила з Литви до України теплову електростанцію
13:56, 22.12.2025
Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр
15:59, 20.12.2025
Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський
15:51, 20.12.2025
ОСТАННЄ
На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко
15:34, 23.12.2025
Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду
15:21, 23.12.2025
F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил
15:18, 23.12.2025
Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти
15:12, 23.12.2025
Понад 75% роботодавців витримують квоту працевлаштування осіб з інвалідністю, є випадки, коли "працюють" трудові книжки - Музиченко